Letné kurzy

Nielen, že je dôležité sa učiť španielčinu z pracovných a ekonomických dôvodov, ale takisto je to dôležité pre Váš osobný intelektuálny rozvoj. Španielska vášeň je nákazlivá a ako náhle začnete spoznávať jazyk a španielsku kultúru, nebudete chcieť prestať.

V Akadémii eñe ponúkame kurzy španielčiny v Liptovskom Mikuláši, prispôsobené pre všetky úrovne, na ktorých sa naučíte nielen jazyk, ale spoznáte aj kultúru a španielsky životný štýl. To ale nie je všetko, ponúkame Vám ešte viac motívov pre štúdium španielčiny:

• Je to druhý najviac hovorený jazyk na svete a materinský jazyk pre 7% celosvetovej populácie a pre viac ako 450 miliónov ľudí je to buď materinský alebo druhý hovorený jazyk.
• Je oficiálnym jazykom vo viac ako 22 krajinách s viac ako 35 miliónmi španielsky hovoriacimi ľuďmi v USA, ako aj jedným z úradných jazykov EÚ, MERCOSUR, UNESCO, OSN a Červeného kríža.
• Jedná sa o jeden z najdôležitejších jazykov pre medzinárodné obchodné a politické konferencie.
• Ovládaním španielčiny budete mať možnosť bližšie spoznať španielsku a latinskoamerickú kultúru.
• Budete môcť čítať literárne diela v pôvodnom znení, napríklad ako Cervantesov Don Quijote de la Mancha (druhá najviac prekladaná kniha po Biblii), Sto rokov samoty a všetky majstrovské diela autorov ako Gabriel García Márquez, Perez-Reverte, Borges, Cortázar, Neruda, Carlos Fuentes a Federico García Lorca.

 Už viac nad tým nepremýšľajte, prihláste sa na kurzy španielčiny  v Académii eñe.