Existuje veľa dôvodov, prečo sa rozhodnúť pre štúdium španielskeho alebo iného jazyka v Academii eñe, vyberte si ten svoj:

  • Učitelia: V tejto oblasti si uvedomujeme, že práca učiteľa je kľúčovým faktorom úspešnosti učiaceho procesu. Všetci naši učitelia sa neustále zúčastňujú praktických kurzov o výučbe španielčiny ako o druhom jazyku a o najnovších metodických trendoch na trhu. Boli vybratí pre svoje skúsenosti a schopnosti nadšene pracovať so skupinami študentov.
  • Metodika: Učitelia používajú metodiku s komunikačným prístupom, aby ste začali hovoriť od prvého okamihu. Naše programy prispôsobujeme špecifickým potrebám každého študenta.
  • Kurzy: Ponúkame kurzy vhodné pre rôzne vekové skupiny a úrovne vedomostí o jazyku, ktoré pomáhajú študentom rozvíjať štyri makro zručnosti: počúvanie, ústna výslovnosť, porozumenie čítaniu a písanie.
  • Individuálny prístup: Prvý deň vášho kurzu otestujeme vašu jazykovú úroveň znalostí a identifikujeme vaše potreby, aby ste boli v príslušnej triede a zabezpečili tým optimálnu úroveň pokroku. Počas celého kurzu v ktoromkoľvek jazyku vám budú k dispozícii všetky druhy akademického poradenstva.
  • Neváhajte: sme vašou najlepšou voľbou naučiť sa jazyky. Nezabudnite sa poradiť o kurzoch, ktoré ponúkame v našej centrále, medzi ktorými sú kurzy španielčiny a kurzy slovenčiny pre cudzincov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *