V Academii eñe sme špecialisti na výučbu jazykových kurzov. Ponúkame individuálne a špecializované a vysoko špecializované kvalitné kurzy zamerané na výučbu španielčiny pre cudzincov a taktiež ponúkame kurzy aj v iných cudzích jazykoch.

S nami máte možnosť získať kurzy španielčiny v našom sídle alebo vo vašej spoločnosti, pretože naši učitelia sa môžu bez problémov pohybovať. A tiež ponúkame kurzy španielčiny na všetkých úrovniach. Ak si nie ste istí vašou úrovňou, môžete si urobiť online test tu.

Metodika výučby našich kurzov španielčiny je funkčná a komunikatívna, založená na praktickom vzdelávaní a nepretržitom používaní jazyka, ktorý sa vyučuje počas vyučovania. Všetky triedy vyučuje tím rodených Španielskych učiteľov, vysoko kvalifikovaných, skúsených a vyškolených na uľahčenie štúdia študentov, čo Vám umožní získať čo najviac z Vášho španielskeho kurzu. Naše zariadenie je moderné, pohodlné a nachádza sa v srdci Liptovského Mikuláša. V súčasnosti ponúkame nasledujúce kurzy:
– Všeobecná španielčina
– Obchodná španielčina
– Všeobecná angličtina
– Obchodná angličtina
– a mnoho ďalších

Naše kurzy španielskeho jazyka sa konajú v individuálnych triedach, alebo v malých skupinách zameraných na rozvoj ústnych jazykových zručností bez zanedbania dôležitých aspektov, ako je gramatika alebo výslovnosť.
Všetky naše kurzy španielskeho a anglického jazyka sú bez registračného poplatku a rovnako aj bezplatne ponúkame prostriedky na dodatočné domáce štúdium. Ponúkame tiež možnosť absolvovať španielske kurzy zamerané na prípravu oficiálnych španielskych certifikátov (DELE) alebo kurzy angličtiny na prípravu oficiálnych Cambridge certifikátov.

Ak sa chcete o nás dozvedieť viac, ponúkame Vám viacero dôvodov, vďaka ktorým sa možno rozhodnúť pre štúdium v Akadémii eñe. Ak máte záujem s nami spolupracovať, môžete nám zaslať Váš životopis.